SAT-IF CATV Auina atu

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV & Satelite Avanoa Faʻaoga

    Features 1.Ma le maualuga o le lagona faʻapitoa vaʻaia detector. 2.It o se faʻatinoga o maualuga-tekonolosi i CATV ma L-fusi satelite alava fesoʻotaʻi oloa 3.It mafai ona mauaina i se alava opitika ma 47 ~ 2600MHz satelite ma CATV faʻailoga numera ma analog. 4.Simple faʻapipiʻiina; E faigofie mo tagata faaaoga ona faʻapipiʻi. 5. sao mana mai + 0 ~ -13dBm. 6.It ei ai le lelei electromagnetic faʻalavelave faʻalavelave faʻafitauli mafai. 7.High faatinoga ae maualalo le tau. Siata Parameter Optical Galulue ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Laiti CATV & SAT-IF Optical Transmitter ZST Series

    Faʻamatalaga ZST series mini satellite opt transmitter e mafai ona vaevaeina i le ZST1310M (1310nm) ma le ZST1550M (1550nm) e tusa ai ma le eseesega o le wavelength, o le output opitika mana o le 0-10dBm tuu i le faitalia. Features 1.Designed mo FTTH network. 2.High linearity, Fetaui mo CATV & SAT-IF talosaga. 3.Excanted linearity ma flatness. 4.Single-mode fiber maualuga toe foʻi leiloa 5.Using GaAs amplifier masini ola. 6.Ultra maualalo leo tekonolosi. 7.Smaller tele ma faigofie faapipiiina. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV & Satelite Optical Transmitter (ZST9526)

    Oloa Faʻamatalaga ZST9526 Satelit Optical Transmitter faʻaogaina le maualuga-linearity butterfly DFB leisa lea e faʻatulagaina faʻapitoa e lafoina 47-862MHz ma le 950 ~ 2600MHz faʻailo i le tasi fiber. E mafai ona filifilia le ITU standard wavelength mo le DWDM system e faʻalautele ma faʻafouina fesoʻotaʻiga. E mafai ona faʻateleina e EDFA ma EYDFA mo le tele o le FTTH system. E mafai ona talafeagai ma soʻo se tekonolosi FTTx PON e iloa ai le tuʻufaʻatasia o CATV, DVB-S, Initaneti ma FTTH. ZST9526 Satelite Optical Transmitter a ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Satelite Optical Receiver Fausia-i WDM

    Features 1.Ma le maualuga o le lagona faʻapitoa vaʻaia detector. 2.It o se faʻatinoina o maualuga-tekonolosi i CATV ma L-fusi satelite alava fesoʻotaʻi oloa 3.It mafai ona mauaina i se alava opitika ma 47 ~ 2600MHz satelite ma CATV faʻailoga numera ma analog. 4.Simple faʻapipiʻiina; E faigofie mo tagata faaaoga ona faʻapipiʻi. 5. sao mana mai + 0 ~ -13dBm. 6.It ei ai le lelei electromagnetic faʻalavelave faʻalavelave faʻafitauli mafai. 7.High faatinoga ae maualalo le tau. Siata Parameter Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Faʻalauiloa satelite satelite ZSR2600M

    Features (1) Faʻaaogaina maualuga-lagona malamalama detector o vaega autu, -8dBm mauaina malamalama (2) Wall faʻapipiʻi alumini pu. (3) Faʻafetaui ma FTTx PON Tech (4) Lelei vevela faʻasalalauina (5) Mo HFC fesoʻotaʻiga ma tele tagata faʻaaoga (6) Talaʻatasia ma FTTx PON Tekonolosi Parameter Aitema Faʻamatalaga Faʻamatalaga Min Maeʻa Max Optical Uiga Faʻagaioiga Galuvave nm 1200 1600 Tali Atu A / W ≥0.9 Mauaina o le eletise eletise eletise dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L fusipaʻu satelite opitika taliaina fausia-i WDM

    Oloa Aotelega ZSR2600MD L faʻatonu satelite opitika taliaina o le faʻaalia oloa tatou fuafuaina faapitoa mo FTTH / WDM alava i le Fale fesootaiga fausaga. Faatasi ai ma tamai atigi, puupuu ma talafeagai totonu matagaluega fausaga ma sili lelei faʻailoilo lelei. O le muamua filifiliga mo nofoaga nofomau ma le fale fibre optic network. Tanu i totonu CWDM, RFTV faʻaaogaina wavel umi o 1550nm. Tufa le 1310 / 1490nm wavelength. Mafai ona fesoʻotaʻi ma EPON, GPON ma ONU. Faatinoga Galuega Faatino ■ Mo ...