Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails maua ai se auala vave e fai ai fesoʻotaʻiga masini i le fanua. O i latou na fuafuaina, gaosia ma tofotofoina e tusa ai ma le maliega ma faʻatonuga faʻatonutonuina e alamanuia tulaga, lea o le a ausia ai lau sili ona faigata masini ma faʻatinoina auiliiliina. Faʻaliga 1. O le oloa vaetamaina faʻauluina keramika pine ma faʻaulufale maualuga lelei alava optic uaea. 2. Faʻalauiloa fafo atu alualu i luma olo olooloolo ma olo meafaigaluega e mautinoa ai le totonugalemu faʻasese o le fibe ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optic Pigtail

    Fiber optic pigtails maua ai se auala vave e fai ai fesoʻotaʻiga masini i le fanua. O i latou na fuafuaina, gaosia ma tofotofoina e tusa ai ma le maliega ma faʻatonuga faʻatonutonuina e alamanuia tulaga, lea o le a ausia ai lau sili ona faigata masini ma faʻatinoina auiliiliina. Faʻamatalaga Fesoʻotaʻiga A LC Connector B Unterminated Fiber Mode 9 / 125μm Fiber Type Simplex Polish APC Cable Diameter 0.9mm Jacket Material PVC Jacket Color Yellow Wavelength 1310nm / 1550nm Durability> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optical Pigtail

    Fiber optic pigtails maua ai se auala vave e fai ai fesoʻotaʻiga masini i le fanua. O i latou na fuafuaina, gaosia ma tofotofoina e tusa ai ma le maliega ma faʻatonuga faʻatonutonuina e alamanuia tulaga, lea o le a ausia ai lau sili ona faigata masini ma faʻatinoina auiliiliina. Faʻamatalaga Connector Type FC Polish Type UPC / APC Fiber Mode OS2 9 / 125μm Wavelength 1310 / 1550nm Fiber Count Simplex Fiber grade G.652.D / G.657.A1 Insertion Loss ≤0.3dB Faʻaletonu Lisi UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...